Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Context
jv: Konték

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
