Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Debug
cs: Ladění

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: Context
cs: Kontext

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Attribute name
cs: Jméno atributu

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní, strojově čitelné jméno, obsahující písmena, čísla a podtržítka.
