Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Remove
cy: Symud

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Context
cy: Cyd-destun
