Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты
