Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Attribute name
tr: Nitelik ismi

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
tr: Harf, rakam ve alt-çizgilerden oluşan özgün bir makina adı.
