Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Value
vi: Giá trị

en: Remove
vi: Xoá

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Attribute name
vi: Tên thuộc tính

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
vi: Tên đặc trưng dành cho máy chỉ chứa các chữ, số và dấu _
