Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име
