Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Context
fi: Konteksti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: There was an error parsing the HTML document.
fi: HTML dokumentin parseamisessa tapahtui virhe.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fi: Yksilöllinen koneluettava nimi sisältäen kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.
