Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Debug
gl: Depuración

en: Context
gl: Contexto

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único de sistema contendo letras, números e guións baixos.
