Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Context
th: บริบท

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
