Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Raw value
da: Rå værdi

en: Context
da: Kontekst

en: Machine name
da: Internt navn

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
da: Et unikt systemnavn som indeholder bogstaver, tal og understregninger.
