Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Debug
sv: Felsök

en: Context
sv: Sammanhang

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sv: Ett unikt maskinläsbart namn som innehåller bokstäver, siffror och understreck.
