Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: The field %field is required.
sk: Pole %field je povinné.

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Context
sk: Kontext

en: Attribute name
sk: Názov atribútu
