Feeds FTP Fetcher (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Host
be: Хост

en: Port
be: Порт

en: Feeds
be: Жывільнікі
