Feeds FTP Fetcher (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Host
lv: Serveris

en: Port
lv: Ports

en: Feeds
lv: Plūsmas
