Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད
