Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Header
ca: Capçalera

en: Feeds
ca: Canals

en: Scope
ca: Àmbit
