Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Client ID
da: Klient ID

en: Header
da: Overskrift

en: Scope
da: Dækning
