Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Header
et: Päis

en: Scope
et: Ulatus
