Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Header
fr: Entête

en: Feeds
fr: Flux

en: Scope
fr: Étendue
