Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Feeds
he: הזנות
