Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Body
id: Isi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Client ID
id: ID Klien

en: Scope
id: Lingkup
