Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Header
ja: ヘッダー

en: Feeds
ja: フィード

en: Scope
ja: スコープ
