Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Header
oc: Entèsta

en: Feeds
oc: Flux
