Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Header
pl: Nagłówek

en: Scope
pl: Zasięg
