Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Header
ru: Шапка

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Scope
ru: Ограничение

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
