Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Header
sk: Hlavička

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Scope
sk: Rozsah
