Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Scope
sv: Omfattning
