Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Feeds
uk: Потоки

en: Scope
uk: Область

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
