Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Scope
vi: Phạm vi
