Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Header
be: Загаловак

en: Feeds
be: Жывільнікі
