Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Header
cs: Hlavička

en: Feeds
cs: Zdroje
