Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Client ID
de: Client-ID

en: Header
de: Kopfzeile

en: Scope
de: Anwendungsbereich

en: Client Credentials
de: Client-Zugangsdaten
