Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Scope
el: Εμβέλεια
