Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Header
es: Encabezado

en: Feeds
es: Canales de noticias

en: Scope
es: Ámbito
