Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Scope
fi: Kohde
