Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Header
hi: ऊपरी भाग
