Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Header
hu: Fejléc

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Scope
hu: Hatókör
