Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್
