Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Header
lv: Galvene

en: Feeds
lv: Plūsmas
