Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Header
nl: Kop

en: Scope
nl: Bereik
