Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Header
ro: Cap

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
