Feeds HTTP OAuth Fetcher (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Feeds
tr: Beslemeler
