Feeds Tamper (8.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази
