Feeds Tamper (8.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: Edit @label
fi: Muokkaa @label
