Feeds Tamper (8.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
