Feeds Tamper (8.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Feeds
oc: Flux

en: Edit @label
oc: Modificar @label
