Feeds Tamper (8.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај
