Feeds Tamper (8.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు
