Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke
